ارتباط با ما


  • تهران خیابان عدل جنوبی خیابان شهید منوچهر اکبری پلاک 4 طبقه 1
  • info@clean-energy.ir
  • 021-46138957 021-46138652
  • 021-46138921
  • 0930-4103979

خرده فروشی برق


صنعت خرده فروشی برق ، یکی از صنایع استراتژیک است که در به ثمر رسیدن برنامه‌های توسعه ملی کشور نقشی محوری و غیر قابل انکار دارد.
شکل‌گیری بازار خرده فروشی برق به عنوان یکی از پیش‌نیازهای گسترش فضای رقابتی برای حضور اثربخش بخش خصوصی جایگاه ویژه‌ای در برنامه‌های ملی کسب کرده است و از همین رو برای ادامه یافتن رفتن روند تجدید ساختار صنعت برق ، خرده فروشی برق به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی مصوبات مجمع عمومی توانیر مد نظر قرار گرفته است.

از همین رو، بازار برق ایران در ابتدای آبان ماه سال 1382 با تدوین و ابلاغ آیین نامه تعیین روش، نرخ و شرایط خرده فروشی برق و دیگر معاملات (خرید و فروش برق ) را در شبکه برق کشور به صورت رسمی اعلام نمود .

در این فضا مدرن و آزاد که بخش خصوصی نیز در آن حضور دارد و ساختار آن به کلی روزآمد شده است، شرکت‌ها و سازمان‌ها مختلفی در حال فعالیت هستند. که این تغییر نتیجه شکل‌گیری محیط مناسب و حمایت بخش دولتی برای حضور بخش خصوصی در حوزه توزیع انرژی برق است

دانلود ها


تعرفه وزارت نیرو 1400

تعرفه ترانزیت سال 1400

توالی محاسبه قبض مشترکین بند ز تبصره 15

توالی محاسبه قبض مشترکین بالای 5 مگاوات عادی

دستورالعملهای خرید گواهی ظرفیت

بازار خرده فروشی برق


خرده فروشان یکی از عناصر فعال در این فضای تجدید ساختار یافته هستند که نقش فعالی در این اکوسیستم برعهده دارند. شرکت‌های خرده‌فروشی برق با دریافت پروانه خرده فروشی برق از وزارت نیرو می‌توانند نسبت به فروش برق بر اساس دستورالعمل‌های مصوب اقدام کنند

مشاور ه بازار خرده فروشی برق


صاحبان واحد های صنعتی جهت رفع نیاز برق و همچنین کاهش قطعی های برقی که منجر به خسارات مالی بسیار در آن صنعت میشود ، قادر هستند در سریعترین زمان با مشاوران بازار خرده فروشی برق انرژی پاک پویش پرشین ارتباط برقرار کنند و به صرفه ترین و اقتصادی ترین راه کار ها را جهت تامین برق مورد نیاز خود دریافت کنند .

فعالیت خرده‌فروشی برق در ایران با نخستین دستورالعمل خرده‌ فروشی شماره‌ 93/24967/350 به تاريخ 1393/05/18 آغاز شد. بر اساس این دستورالعمل شرکت‌های خرده فروش اختیاراتی دارند که در ادامه آمده است

بورس انرژی


بورس انرژی به عنوان یک بورس کالایی است که امکان انجام معاملات حامل‏های انرژی و اوراق بهادار مبتنی بر کالاهای مذکور در آن وجود دارد. حامل های انرژی شامل نفت، گاز، برق و سایر حامل‎های انرژی است. بورس انرژی ایران در اسفند ماه سال ۹۱ با هدف ایجاد بازاری شفاف کارآمد با نقد شوندگی و رقابت پذیری بالا، کشف قیمت منصفانه و انحصار زدایی در بازار معاملات بخش انرژی تشکیل شد.

ممیزی انرژی صنعتی


در ممیزی انرژی با بررسی فرایند تولید تجهیزات مربوطه ، راهکار های مناسب به اقتضای آن صنعت ارائه و اجرا می گردد . از جمله مزیت های این نوع از ممیزی می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
افزایش راندمان خط تولید
کاهش هزینه های پرداختی قبوض انرژی
تشخیص نقاط ضعف خط تولید ، تجهیزات و بهبود آن
کاهش آلاینده های زیست محیطی

مشاوره بازار نیروگاهی


نیروگاه ها، بعنوان تولیدکننده برق، نقش به سزایی را در بازار برق ایران ایفا می کنند. با توجه به دغدغه های فراوانی که برای نیروگاه ها در بخش تولید و تأمین تجهیزات وجود دارد، مدیریت بخش عرضه های خارج از بازار آن¬ها را با مشکل مواجه است. لذا شرکت انرژی پاک، با تیم بازاریابی قوی خود، می تواند بخش عرضه¬های خارج از بازار نیروگاه ها را مدیریت کرده و نقدینگی نیروگاه ها را با بالاترین حاشیه سود تأمین کند.

خرده فروشی برق از طریق قرارداد دو جانبه


این قراردادها در شرکت مدیریت شبکه برق ایران ثبت شده و نسبت به خریدهای بورس انرژی قابلیت انعطاف بالاتری دارند. شرکت انرژی پاک، به عنوان عرضه کننده برق نیروگاه های پشتیبان خود، می تواند در منعطف ترین حالت ممکن با مشتریان قراردادهای دوجانبه امضا نماید

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


قیمت روز برق