انتصابات جدید وزارت نیرو

در جلسه شورای معاونین وزارتخانه نیرو ، وزیر نیرو با صدور حکمی هایی مشاور عالی خود ، مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان تهران و مشاور جدید وزیر نیرو در امور زنان و خانواده را معرفی کرد.
به‌گزارش برق نیوز، در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه، وزیر نیرو با صدور حکمی ستار محمودی را به عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد.

اخیرا بر اساس قوانین جدید سازمان اداری و استخدامی کشور، پست قائم‌مقام وزیر از ساختار وزارتخانه‌ها حذف شده که بر این اساس، رضا ادکانیان، قائم‌مقام خود را به عنوان مشاور عالی این ورارتخانه منصوب کرد.

ستار محمودی پیش از این سوابقی همچون سرپرستی وزارت نیرو، قائم مقام وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران را عهده دار بوده است.

محمودی همچنین پیش از به عنوان مشاور وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب، مدیرکل آب استان ایلام، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت آب منطقه‌ای غرب کشور، قائم مقام مجری تشکیل شرکت‌های آب و فاضلاب کل کشور و معاونت بهره‌برداری این شرکت، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت آب منطقه‌ای استان خراسان فعالیت کرده است.

مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان تهران معرفی شد

در جلسه شورای معاونین وزارت نیرو، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو برگزار شد.

در این جلسه، محمدرضا بختیاری به عنوان مدیرعامل آبفای استان تهران انتخاب شد. بختیاری پیش از این مدیرعامل آب منطقه‌ای استان تهران بود.

همچنین در ادامه از خدمات محمد پرورش، مدیرعامل پیشین آب و فاضلاب استان تهران تقدیر به عمل آمد.